Klimax - Klimatyzacje - Lublin, Mocne i solidne urządzenia chłodnicze.

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory wielu renomowanych producentów. Proponowane przez naszą firmę klimatyzatory charakteryzują się dużą niezawodnością.

klimatyzator ARTCOOL

ART COOL Galeria / ART COOL Mirror
Klimatyzator ARTCOOL sprawi, że Twoje mieszkanie będzie piękniejsze.

Jeśli szukasz odmiany, wybierz klimatyzator ARTCOOL. Jest to klimatyzator atrakcyjny, o nowoczesnej stylistyce. Seria ARTCOOL INVERTER wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak system oczyszczania powietrza NEO-Plasma, złote lamele i automatyczne oczyszczanie. Stylistyka klimatyzatora ARTCOOL Mirror znacznie odbiegająca od tradycyjnej dotychczas proponowanej sprawia, że komponuje się on doskonale w nowoczesnych, mniejszych wnętrzach takich jak sypialnie czy biura.

klimatyzator ARTCOOL

klimatyzator ścienny

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne nie tylko grzeją lub chłodzą, ale również cieszą się uznaniem za swój innowacyjny design, który pasuje do każdego wnętrza.

klimatyzator ARTCOOL

klimatyzator kasetonowy

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe mają różnorodne zastosowania. Mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura i sale konferencyjne. Jednostka kasetonowa ma estetyczny wygląd i wyposażona jest w szereg użytecznych funkcji. Posiada 4-stronny wypływ powietrza pozwalający na równomierny i szeroki rozkład powietrza w pomieszczeniu. klimatyzator ARTCOOL

klimatyzator podłogowe

Przypodłogowo-sufitowe
Oraz wiele innych klimatyzatorów...

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl