Klimatyzacja Daikin Lublin ‒ montaż, serwis i naprawa

W naszej firmie przygotowaliśmy obszerny katalog produktów, z którego można zamówić profesjonalne klimatyzatory Daikin z instalacją w Lublinie. Jako doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści z branży możemy zaproponować szeroki pakiet usług dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Asortyment obejmuje także urządzenia chłodnicze innych, znanych producentów, dostępne w konkurencyjnej cenie w wielu interesujących wariantach. Oprócz sprzedaży klimatyzacji proponujemy też:

  • obsługę serwisową,
  • naprawę sprzętu,
  • doradztwo,
  • usługi montażowe.

W dzisiejszych czasach klimatyzacja Daikin nie jest już zarezerwowana dla dużych korporacji czy bardziej majętnych użytkowników. Obecnie, dzięki dobrym cenom klimatyzatorów mogą sobie na nie pozwolić także zwykli użytkownicy. Jednak nie jest to jedyny powód stale rosnącej popularności urządzeń chłodniczych. Kolejnym są niekorzystne warunki atmosferyczne, ze względu na które w ciągu lata odnotowywane są bardzo wysokie temperatury powietrza obniżające jakość życia. 

Klimatyzatory Daikin Lublin

Chociaż klimatyzatory kojarzą się głównie z wersjami kasetonowymi, nie jest to jedyna opcja, jaką mają nasi klienci! Dużym powodzeniem w Klima-max cieszą się urządzenia ścienne oraz podłogowo-sufitowe, które mają dobre ceny i ich montaż nie wymaga wykonywania podwieszanego sufitu. Oba warianty klimatyzacji Daikin charakteryzują się niewielkimi wymiarami i są odpowiednim rozwiązaniem na potrzeby gospodarstwa domowego czy mniejszej firmy. Nasi fachowcy dobiorą optymalne miejsce na ich montaż, aby działały bardziej efektywnie. 

Dla klientów, których interesuje klimatyzacja Daikin z montażem w Lublinie, oferujemy także obsługę serwisową. Warto pamiętać, że w celu zapewnienia wysokiej jakości pracy urządzeń chłodniczych oraz świeżego powietrza, należy systematycznie przeprowadzać konserwację całej infrastruktury. Najlepiej, aby czyszczenie klimatyzatorów odbywało się dwa razy w roku. Dotyczy to zwłaszcza użytkowników mających alergie na różnego typu pyłki i drobnoustroje, które standardowo z czasem zalegają w wywiewie urządzenia. 

Skorzystaj z oferty Klima-Max: montaż serwis i naprawa klimatyzacji w Lublinie.

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl