Serwis klimatyzacji Lublin

Klimatyzatory to profesjonalne urządzenia pozwalające na chłodzenie powietrza w pomieszczeniach, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm. Klimax jest przedsiębiorstwem od lat sprzedającym najlepszy sprzęt renomowanych producentów i oferującym usługi posprzedażowe. Zajmujemy się świadczeniem usług takich, jak:

Klimatyzacja to dziedzina, w której czujemy się pewnie, dlatego serwis urządzeń do chłodzenia pomieszczeń nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zapraszamy do biura w Lublinie lub kontaktu za pośrednictwem telefonu bądź maila. Usługi związane z klimą świadczymy na terenie całego województwa lubelskiego.

Serwis klimatyzacji w Lublinie

Prawidłowa konserwacja urządzeń mechanicznych tego typu sprzyja ich niezawodności. Im częściej kontroluje się stan klimatyzatora, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie on działał bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Z tego powodu nasza firma oferuje profesjonalny serwis klimatyzacji w Lublinie i całym województwie lubelskim. Duże doświadczenie pracowników i udział w wielu szkoleniach gwarantują, że sprzęt klientów trafia we właściwe ręce.

Koncentrujemy się na urządzeniach sprawdzonych producentów, które mamy w sprzedaży, a więc m.in.:

  • LG,
  • Fujitsu,
  • Samsung,
  • GREE,
  • Panasonic,
  • AUX,
  • Daikin,
  • Electra.

Usuwanie usterek i awarii klimatyzatorów innych marek to dla nas żaden problem, więc jeśli nie działa Ci klima, zamów nasz serwis z Lublina. Jesteśmy ekspertami - najlepszymi w swoim fachu - dlatego zlecając nam usunięcie awarii urządzeń klimatyzacyjnych możesz być pewny, że wykonamy pracę szybko i profesjonalnie. Znamy większość klimatyzatorów dostępnych na europejskim rynku, co jest dużym atutem, ponieważ możemy trafnie zlokalizować problem i wymienić zużyte części.

Lublin - usługi serwisowania klimatyzacji

Zrealizowaliśmy wiele projektów montażu klimy dla klientów, którzy następnie powierzyli nam opiekę nad swoją klimatyzacją. Na zlecenie serwis wykonuje m.in. bieżące przeglądy i prace konserwacyjne. Służymy pomocą również w przypadku awarii przemysłowych urządzeń chłodniczych, starając się jak najszybciej przywrócić komfortowe warunki pracy i wypoczynku.

Z naszej oferty korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne, więc doświadczenie zdobywaliśmy, montując i serwisując klimatyzatory w mieszkaniach, domach, halach i zakładach przemysłowych. Za każdym razem opracowujemy szczegółowy projekt instalacji, uwzględniając m.in. kubaturę pomieszczeń oraz lokalizację miejsc pracy, aby zimne powietrze nie było nawiewane bezpośrednio na użytkowników. Wykonujemy m.in. regularne czyszczenie klimy zapewniające jej optymalne działanie. Kupując takie urządzenie, należy pamiętać o tym, aby cyklicznie zlecać usuwanie z niego zanieczyszczenia mogące niekorzystnie oddziaływać na drogi oddechowe.

Funkcjonujemy na lokalnym rynku od lat i jesteśmy dumni z tego, że mamy w Lublinie tak wielu zadowolonych klientów ceniących sobie usługi naszego serwisu klimatyzacji. Wyróżnia nas niezawodność - znamy się doskonale na systemach chłodzących powietrze, więc naprawimy każde urządzenie lub doradzimy zakup nowszego, sprawdzonego modelu. Warto zaufać fachowcom! Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację i wycenę.

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl