Montaż klimatyzacji Lublin

Firma Klimax to doświadczony dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych świadczący również związane z nimi usługi. Naszą wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie rozwijamy przede wszystkim w praktyce, uruchamiając systemy u klientów, a także na szkoleniach. Nasza rozbudowana oferta obejmuje między innymi:

Obsługujemy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa z Lublina i całego województwa. Zachęcamy do umówienia się na bezpłatne oględziny miejsca, w którym mamy się zająć montażem urządzeń. Decydując się na klimatyzator, konieczne jest zlecenie wykonania projektu, który uwzględni parametry techniczne wnętrz, w jakich mają one działać. Montaż klimatyzacji w mieszkaniu jest prostszy niż uruchomienie jej w dużym zakładzie produkcyjnym – jego cena jest uzależniona od wielkości instalacji, którą mamy założyć oraz rodzaju i klasy zamówionego sprzętu. Najczęściej przedstawiamy klientom kilka  opcji, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w konkretnych pomieszczeniach. Dokładnie omawiamy wszystkie zalety, ale i wady konkretnych rozwiązań. 

Montaż klimatyzacji w Lublinie

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieszkaniach na terenie Lublina i okolicach. Przed wykonaniem i założeniem instalacji chętnie doradzimy klientom, jakie urządzenie wybrać, aby sprostało wszelkim oczekiwaniom. Należy zauważyć, że oferowane przez nas urządzenia sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych, lecz są montowane również w pomieszczeniach biurowych i gabinetach, tworząc komfortowe warunki do pracy dla przebywających tam osób.

W sprzedaży, w dobrych cenach, mamy klimatyzację firm cieszących się dużym uznaniem na rynku, w tym m.in.:

 • LG,
 • Fujitsu,
 • Samsung,
 • GREE,
 • Panasonic,
 • AUX,
 • Daikin,
 • Electra.

Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji, omawiając wszystkie ich zalety. Jeśli klient chce kupić urządzenie innego producenta, także podejmiemy się montażu. Nasza wykwalifikowana kadra poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Mamy uprawnienia do pracy z syntetycznymi substancjami chłodniczymi (tzw. f-gazowe) i wykonywania testu szczelności (Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej w zakresie napraw i obsługi technicznej klimatyzacji i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane).

Lublin - usługi montażu klimatyzacji

Wykonujemy montaż klimatyzacji w domach i mieszkaniach, a także w budynkach biurowych i przemysłowych, m.in. na terenie Lublina. Możemy założyć m.in. następujące typy klimatyzatorów:

 • ścienne, które mają funkcję schładzania i ogrzewania powietrza (dodatkowo jest to elegancki sprzęt o ciekawym designie),
 • kasetonowe, które doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, biurach, hotelach i salach konferencyjnych (dzięki 4-stronnemu strumieniowi powietrza zapewniają równomierne chłodzenie pomieszczenia),
 • przypodłogowo-sufitowe.

Ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca montażu sprzętu, aby zapewniał on właściwą dystrybucję powietrza w mieszkaniach. Następnie przygotowujemy ścianę, sufit lub podłogę, zakładając specjalny stelaż pod klimatyzację, wykonując otwory na przewody elektryczne i instalację. Kolejny etap to przygotowanie elementu zewnętrznego na elewacji budynku. Później można połączyć obie części klimatyzatora i uruchomić go w celu sprawdzenia szczelności. Gdy próba się powiedzie, wystarczy odpowietrzyć układ i napełnić go czynnikiem chłodzącym. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl