Klimatyzacja AUX Lublin ‒ montaż, serwis i naprawa

W naszym rozbudowanym asortymencie mamy różnorodne klimatyzatory AUX do zakupu z montażem w Lublinie i okolicach. Jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu w branży, dlatego wszystkim proponujemy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksowe usługi klientom indywidualnym oraz biznesowym, którzy poszukują nowoczesnej klimatyzacji do chłodzenia pomieszczeń o zróżnicowanym przeznaczeniu. Nasz katalog jest rozbudowany i obejmuje następujący sprzęt:

  • ścienny,
  • kasetonowy,
  • podłogowo-sufitowy.

W Klima-max dostępne są najlepsze modele klimatyzacji AUX, a także wielu innych marek oferujących sprzęt najwyższej kategorii. W ofercie mamy zaawansowane klimatyzatory kasetonowe przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, jak również budżetowe modele odpowiednie do domu czy mniejszego biura lub lokalu usługowego. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia, obejmującą doradztwo zakupowe, fachowy montaż oraz obsługę serwisową.

Klimatyzatory AUX Lublin

Zajmujemy się także naprawą klimatyzatorów AUX oraz wielu innych producentów. Dotyczy to zarówno sprzętu zakupionego w naszej firmie, jak i u konkurencji. W Klima-max współpracujemy z najlepszymi serwisantami, którzy doskonale orientują się w specyfikacji technicznej nowych oraz starszych modeli klimatyzacji każdego typu. W ramach obsługi serwisowej proponujemy też cykliczną konserwację podzespołów, dzięki której chłodzone przez nie powietrze jest wolne od bakterii, kurzu i innego rodzaju zanieczyszczeń. 

Oferowana przez nas nowoczesna klimatyzacja AUX polecana jest wszystkim klientom z Lublina. Urządzenia chłodnicze to najlepsza odpowiedź na zmiany klimatyczne i związane z nimi rekordowe upały, które są coraz częściej odnotowywane są w trakcie lata. W katalogu mamy też klimatyzator odpowiedni do ogrzewania pomieszczeń, który dostępny jest w wielu wersjach. To optymalne rozwiązanie dla użytkowników pragnących zrezygnować ze standardowego ogrzewania. Sprawdzi się też dla klientów, którym zależy na sprzęcie do docieplania powietrza w czasie chłodniejszych miesięcy.

Skorzystaj z oferty Klima-Max: montaż serwis i naprawa klimatyzacji w Lublinie.

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl