Klimatyzacja Fujitsu Lublin ‒ montaż, serwis i naprawa

Polecamy wysokiej klasy klimatyzatory Fujitsu z opcją instalacji w Lublinie, które oferujemy w wielu wersjach. Klima-max to zespół najlepszych specjalistów z branży, dlatego do naszego katalogu trafiają wyłącznie starannie wybrane urządzenia pochodzące od sprawdzonych marek. Nie trzeba znać się na klimatyzacji, aby czerpać z niej korzyści. Wszystkim klientom proponujemy fachową pomoc w trakcie wyboru odpowiedniego sprzętu, który na pewno będzie spełniał ich oczekiwania. W asortymencie mamy następujące urządzenia:

  • kasetonowe ‒ idealne do biur i lokali usługowych,
  • ścienne ‒ wyróżniające się świetnym designem,
  • przypodłogowo-sufitowe ‒ do domu lub mniejszej firmy.

Nowoczesna klimatyzacja Fujitsu umożliwia kontrolowanie temperatury zarówno latem, jak i zimą. Chociaż sprzęt z tej kategorii kojarzy się głównie z funkcją chłodzenia, to poszczególne modele z naszego katalogu zapewniają także grzanie pomieszczeń! Takie klimatyzatory to świetne rozwiązanie w domach, firmach czy mieszkaniach bez centralnego ogrzewania np. w domkach letniskowych. Polecamy je też użytkownikom pragnącym korzystać z dodatkowego źródła ciepła w okresach przejściowych.

Klimatyzatory Fujitsu Lublin

Już nie trzeba męczyć się w trakcie upalnej nocy czy gorącego dnia w domu ‒ wystarczy zamontować klimatyzator Fujitsu w pomieszczeniach, w których śpimy i odpoczywamy. W Polsce na przestrzeni minionej dekady temperatury w okresach letnich są bardzo wysokie, dlatego prezentowane tutaj urządzenia stają się naprawdę niezbędne. Zwłaszcza że obecnie klimatyzatory mają bardzo dobre ceny i nie trzeba przeprowadzać generalnego remontu, aby móc je zainstalować w swoim domu lub firmie. 

Klima-max to niezawodna klimatyzacja Fujitsu z montażem w Lublinie, która naprawdę się opłaca. W ofercie mamy różnorodne urządzenia, część z nich może z powodzeniem zastąpić także centralne ogrzewanie, dotyczy to zwłaszcza modeli kasetonowych. Świadczymy też usługi profesjonalnej instalacji klimatyzatorów oraz serwisowania większości modeli sprzętu dostępnego na polskim rynku. Zachęcamy do zapoznania się też z produktami innych marek z asortymentu, np. Samsung, LG czy Panasonic./p>

Skorzystaj z oferty Klima-Max: montaż serwis i naprawa klimatyzacji w Lublinie.

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl