Naprawa klimatyzacji Lublin

Urządzenia do chłodzenia powietrza coraz częściej montowane są w prywatnych domach i mieszkaniach, zapewniając komfort ich mieszkańcom. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo Klimax oferuje w Lublinie m.in. takie usługi, jak:

Klienci z całego województwa lubelskiego mogą umówić się z nami na bezpłatne oględziny i wycenę, jeśli planują zakup klimatyzatora, jego wymianę na nowszy model, chcą zlecić przegląd instalacji lub usunięcie awarii. Świadczymy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją.

Nasi pracownicy mają wszystkie niezbędne uprawnienia do naprawy takiego sprzętu, tj.:

 • pracy z syntetycznymi czynnikami chłodniczymi (tzw. f-gazowe),
 • napełniania urządzeń czynnikiem chłodzącym oraz wykonywania testu szczelności – Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej w zakresie konserwacji i obsługi technicznej instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane.

Zlecone prace związane z naprawą klimatyzacji wykonujemy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby sprzęt po serwisie cechował się pełną wydajnością i niezawodnością działania.

Naprawa klimatyzacji w Lublinie

Zawsze może zdarzyć się konieczność przeprowadzenia naprawy klimatyzacji. Nasi fachowcy zjawią się u klienta w uzgodnionym terminie i sprawdzą dokładnie, co może być przyczyną awarii. Najczęściej trzeba dokonać częściowego demontażu sprzętu, aby zidentyfikować problem. Możliwe, że będą potrzebne części zamienne, które sprowadzimy w najkrótszym możliwym czasie. Jeśli nasi pracownicy ocenią, że klimatyzator doznał trwałych uszkodzeń uniemożliwiających jego naprawę, będą konsultować z klientem możliwość wymiany sprzętu na nowy. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się bowiem także sprzedażą klimatyzacji znanych firm, w tym m.in.:

 • LG,
 • Fujitsu,
 • Samsung,
 • GREE,
 • Panasonic,
 • AUX,
 • Daikin,
 • Electra.

Służymy radą w wyborze najlepszego rozwiązania do domu, mieszkania czy biura. Jeśli klient potrzebuje wsparcia w podjęciu decyzji, czy warto wykonać naprawę starego klimatyzatora, służymy pomocą. Chętnie przedstawimy wszystkie zalety i wady takiego rozwiązania.

Lublin - usługa naprawy klimatyzacji

Zawsze fachowo i skutecznie naprawimy klimatyzację u klientów z Lublina oraz okolic. Usuwamy usterki i awarie sprzętu zamontowanego w domu albo mieszkaniu, w budynkach biurowych oraz przemysłowych. Mamy doświadczenie w konserwacji urządzeń różnych producentów. Możemy serwisować m.in. klimatyzatory:

 • ścienne, najczęściej wybierane przez właścicieli niewielkich nieruchomości mieszkalnych,
 • kasetonowe, sprawdzające się w miejscach publicznych: restauracjach, biurach, hotelach i salach konferencyjnych,
 • przypodłogowo-sufitowe.

Po dokonaniu oględzin informujemy klienta, jaki jest szacowany koszt naprawy, aby mógł zdecydować, czy jest ona opłacalna. W przypadku starszych urządzeń czasami lepszym rozwiązaniem jest zakup nowego, bardziej wydajnego sprzętu. Klimatyzacja nowej generacji spełniają restrykcyjne normy w zakresie ochrony środowiska. Zapraszamy do naszego biura. Wszystkie szczegóły współpracy możemy uzgodnić także podczas rozmowy telefonicznej lub mailowo. W zakładce „Kontakt” jest dostępny również formularz kontaktowy.

Kontakt

ul. Okopowa 5a/49
20-022 LUBLIN

tel. 512-307-736 tel. 512-307-736
e-mail: info@klima-max.pl